KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8862501
nr 886 2501
Blandteknik
Carl Erik Bodén (f. 1909), signerad. , Kvinna, 69x59
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 april 2014
kl 20:41:30
1.600 kr
350 kr
450 kr
600 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.600 kr